Gry dla osób kochających konie

Dzieci to najwięksi miłośnicy koni. Z reguły uwielbiają one wszystkie zwierzęta, ale niektóre są szczególnie ulubione. Prym w tej miłości wiodą dziewczynki. Duża ich grupa uwielbia konie i kucyki i czasem marzy nawet, aby mieć własnego konika. Dla większości to marzenie jest niemożliwe do spełnienia, chyba że w wirtualnym świecie gier online. Gry, w których pojawiają się konie, to jedne z najpopularniejszych spośród gier dla dziewczynek. Tym, które chciałyby mieć własnego konia spodobać się mogą te gry o koniach, które polegają na opiekowaniu się nimi. Dziewczynka musi zaopiekować się kucykiem, czyli karmić go, czyścić i dbać o niego na inne sposoby. Zabawa taka sprawia dziecku wiele frajdy, są to więc gry wciągające. Umożliwiają nie tylko dobrą zabawę, ale zapewniają także poczucie satysfakcji, kiedy widać po koniku, że ma zapewnioną doskonałą opiekę.

Oto dwie najciekawsze gry jakie znajdziecie na naszej stronie – szpital dla koni oraz konie skoki. Wypróbujcie je koniecznie!!!

To poczucie dumy z dobrze wykonanego zadania, i to przecież jak ważnego, jest dla dziecka bardzo ważne. Inny typ gry o koniach to gra polegająca się na ściganiu się, oczywiście na koniach. Spodoba się każdej dziewczynce, którą fascynują końskie wyścigi. Tutaj także jest pewien element dbania o konia, ale przede wszystkim trzeba dobrze przygotować go do wyścigu, czyli trenować. Na ile to się udało, to już okaże się na wyścigach. Nie mogło także zabraknąć takich gier z kategorii ubieranek.

uroczy konik

Gry ubieranki to nie tylko ubieranie postaci dziewczęcych czy strojenie laleczki Barbie. Wiele ich polega na ubieraniu zwierzątek. To na przykład pieski i kotki. Można znaleźć także takie gry o koniach, w których ubiera się ładnie, a potem przebiera w inne stroje swoje ulubione zwierzęta. Który z tych najpopularniejszych typów gier z końmi spodoba się jakiejś dziewczynce, to już trudno stwierdzić. Z reguły największe miłośniczki koni lubią wszystkie. Pograją sobie w jeden typ gry o koniach, następnie w jakiś inny, w zależności ku jakiej grze akurat serce je najbardziej kieruje. Czasem grają w dwie czy trzy gry tego rodzaju w tym samym czasie.

Pozostałe artykuły: